11 06 2011

Taşköprü`de partiler son mitinglerini yaptı

 

Taşköprü`de partiler son mitinglerini yaptı

Taşköprü ilçesinde siyasi partiler son mitinglerini yaptı.

 

aa / Taşköprü Cumhuriyet Meydanı`nda gerçekleşen mitinglerin ilkini Halkın Sesi (HAS) Partisi Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Mücahit Dağdelenoğlu yaptı. Daha sonra ise sırasıyla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Bahri Gökçebay ve 22. dönem Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıldırım konuştu.

 

Gökçebay ve Yıldırım konuşmalarında hükümetin 9 yıldır yürüttüğü politikaları eleştirerek, CHP`nin iktidar olması durumunda bir çok sorunun çözüme kavuşturulacağını söylediler.
    

Daha sonra ise Taşköprülülere seslenen Demokrat Parti Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Ahmet Rugancı, 12 Haziran genel seçimlerinde Taşköprülülere güvendiklerini belirterek, kendilerini yalnız bırakmamalarını istedi.
    

MHP Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Emin Çınar ise hükümetin 9 yıldır ülkeye kan kaybettirdiğini, kendi iktidarları döneminde bütün kanayan yaraları saracaklarını, ülkenin daha rahat ve huzurlu bir şekilde ilerlemesi için ekip olarak çalışacaklarını belirtti.
    

AK Parti Kastamonu Milletvekili Musa Sıvacıoğlu da Taşköprü`nün kendi iktidarları döneminde hizmet gelmesine alıştığını, Taşköprülülerin 12 Haziran genel seçimlerinde de AK Parti`ye ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`a güvenerek yollarına devam edeceklerinden emin olduklarını söyledi.
    

AK Parti Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Mustafa Gökhan Gülşen ise Taşköprü`nün mert ve yiğitliğiyle meşhur bir yer olduğunu ve kendisinin de Taşköprülü olmaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.

 

10.06.2011 

 

0
0
0
Yorum Yaz